Püsipakkumises mitteolevad kommid

Siia lehele on koondatud tooted, mis ei ole püsisortimendis, kuid mida võib toor- ja pakkematerjali olemasolu korral tellida või tellime ekstra materjalid või on tooted lattu jäänud eelnevatest massimüükidest, näiteks laatadest.  

kommid pallid mandli Mandlipallid on valmistatud piimaglasuuriga kaetud õhitud maisist, mis on veeretatud mandlijahus. Massiüritustel on toodet saatnud suur edu, kuid mandlijahu ebakindla varustuse tõttu ei saa toode olla püsisortimendis. Samuti teeb toote probleemseks suur käsitöö osakaal.
Pakk kaalub 120g ja sisaldab ligikaudu 45 pallikest. Kommid Mandlipallid on transrasvavaba ja ei sisalda säilitusaineid.
Parim enne säilivus kinnises pakendis on 4 kuud.
Koostis: mandlijahu , suhkur , taimne rasv , maisikruup , piimapõhised pulbridkommid pallid mandli üksik

 (vadaku-, koore-, lõssipulber), kakao , emulgaator (sojaletsitiin), lõhna- ja maitseained, vanilliin .
Hoida kuivas, toatemperatuuril. Lühiajaline päikese käes hoidmine ei riku toote välimust.
 

 

kommid pallid  pähkli Sarapuupähklipallid on valmistatud piimaglasuuriga kaetud õhitud maisist, mis on veeretatud sarapuupähklijahus, mis on segatud kakaoga.
Nagu mandlijahu, ei ole ka sarapuujahu vähem, kui üks alus korrapäraselt saadaval . Tootmine on käsitöömahukas ja praaki on palju, kuid maitse on super. Ei ole püsisortimendis.
Pakk kaalub 120g ja sisaldab ligikaudu 45 pallikest. Kommid on transrasvavabad ja ei sisalda säilitusaineid.
Parim enne säilivus kinnises pakendis on 4 kuud.kommid pallid  pähkli üksik
 

Koostis: sarapuupähklijahu, suhkur , taimne rasv , maisikruup , piimapõhised pulbrid (vadaku-, koore-, lõssipulber), kakao , emulgaator (sojaletsitiin) , lõhna- ja maitseained , vanilliin .
Hoida kuivas, toatemperatuuril. Lühiajaline päikese käes hoidmine ei riku toote välimust.
 

 

kookos hele topsiskookos tume topsiskookos maasika topsisHeledad , tumedad ja maasika kookospallid topsis.
Tops on suletud hermeetiliselt ja parim enne säilivus kinnises pakendis on 6 kuud.
Neto 80g

Topsist on kõndides mugav süüa ja tops mahub ka hästi auto topsihoidjasse.Tegemist on tellitava tootega ja miinimum kogus on 3000 tk, võimalikud ka teised kokkulepped.