Kommid sulle, kui oled säästik, kuid armastad šokolaadi

glasuur nööbinaSuure piima- ja kakaosisaldusega glasuur on valatud litriteks või suurteks „nööpideks“.
Peale rohkeid katseid lõpuks hästi õnnestunud glasuuri maitse ei jää palju maha heast piimaga šokolaadist . Paljud on küsinud, et kas see on šokolaad. Šokolaadist eristab ainult see, et kakaovõi osakaal ei ole nii suur, kui seadus ette näeb.
Hea maitse tagavad kvaliteetsed toorained ja mitte koonerdamine maitsvate toorainetega. 

Pakk kaalub 220g ja sisaldab ligikaudu 65 nööpi. Kommid Glasuurnööbid on loomulikult transrasvavaba ja ei sisalda säilitusaineid. Parim enne säilivus kinnises pakendis on 3 kuud , sest toote pikemaajalise söömata jätmise korral võib toimuda glasuuri pinna hallinemine , mis küll ei riku toote kvaliteeti ja häid maitseomadusi.

Tähelepanu koduperenaised ja pagarid!
Glasuurnööpe on hea kasutada glasuurimiseks ja vormidesse valamiseks.  Hangub kiiresti ! Veel parema pinnakatte ja vormist väljatuleku annab külma keskkonna kasutamine.

Koostis: suhkur , taimne rasv , piimapõhised pulbrid (vadaku-, koore -, lõssipulber), kakao , emulgaator (sojaletsitiin) , lõhna- ja maitseained , vanilliin .glasuur nööbina üksik
Hoida kuivas, keskmisel toatemperatuuril ,ei soovita hoida päikese käes. Kui sulab hästi käes ja suus, siis päikese käes ammugi.