Heledad kookospallid-kommid kaetud kookosega

kommid hele kookos Heledad kookospallid on valmistatud piimaglasuuriga kaetud maisipallidest , millele on peale raputatud kookos helvestena. Kookoshelbed moodustavad suure osa kookospallide kaalust, mistõttu ei ole toode liiga magus.
Pakk kaalub 120g ja sisaldab ligikaudu 65 pallikest. Kommid Heledad kookospallid on transrasvavaba ja ei sisalda säilitusaineid.
Parim enne säilivus kinnises pakendis on 6 kuud.

Koostis: kookoshelbed , suhkur , taimne rasv , maisikruup , piimapõhised pulbrid (vadaku-, koore -, lõssipulber), kakao , emulgaator (sojaletsitiin) , lõhna- ja maitseained , vanilliin .Hele kookos üksik
Hoida kuivas, keskmisel toatemperatuuril. Lühiajaline päikese käes hoidmine ei riku toote välimust.

 

Tumedad kookospallid-kommid suure kakaosisaldusega

kommid tume kookosTumedad kookospallid on ,nagu Heledad kookospallid, valmistatud piimaglasuuriga kaetud maisipallidest , millele on peale raputatud kookos . Piimaglasuur sisaldab suure osa kakaod, mistõttu glasuur maitseb nagu šokolaad . 
Pakk kaalub 120g ja sisaldab ligikaudu 65 pallikest. Kommid Tumedad kookospallid on transrasvavaba ja ei sisalda säilitusaineid.
Parim enne säilivus kinnises pakendis on 6 kuud.
 

Koostis: kookoshelbed , suhkur , taimne rasv , maisikruup , piimapõhised pulbrid (vadaku-, koore -, lõssipulber), kakao , emulgaator (sojaletsitiin) , lõhna- ja maitseained , vanilliin .kommid tume kookos üksik
Hoida kuivas, keskminel toatemperatuuril. Lühiajaline päikese käes hoidmine ei riku toote välimust.

 

Maasika kookospallid- kommid sulle, kui su sõber on maasikas

kommid maasika kookos Maasika kookospallid on ,nagu Heledad kookospallid , valmistatud piimaglasuuriga kaetud maisipallidest , millele on peale raputatud kookos . Piimaglasuur on kergelt roosa, maasika maitseline, samuti on roosa ja maasikamaitseline kookos . Kasutatud on toiduvärvi – karmiinpunane , mis on looduslik.
Maasika kookospallid meeldivad nii roosa värvi kui ka maitse tõttu eriti lastele. Ja mitte ainult tüdrukutele. Lisaks annab toode kandikule valatuna koos teiste pallidega meeldiva kontrasti.
Pakk kaalub 120g ja sisaldab ligikaudu 65 pallikest. kommid Maasika kookospallid on transrasvavaba ja ei sisalda säilitusaineid.
Parim enne säilivus kinnises pakendis on 6 kuud.

Koostis: kookoshelbed , suhkur , taimne rasv , maisikruup ,kommid maasika kookos üksik piimapõhised pulbrid (vadaku-, koore -,
lõssipulber), kakao emulgaator (sojaletsitiin), lõhna- ja maitseained, vanilliin, looduslik värv E 120.
Hoida kuivas, keskmisel toatemperatuuril. Lühiajaline päikese käes hoidmine ei riku toote välimust.